Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Transport i logistyka

Transport morski Transport lotniczy Transport drogowy Transport kolejowy Transport intermodalny Drobnica morska z Chin Reguły Incoterms

Transport lotniczy

Nasze usługi w zakresie transportu lotniczego obejmują przesyłki ekspresowe, cargo, skonsolidowane i czarterowe - współpracujemy z renomowanymi przewoźnikami i operujemy w większości portów lotniczych na świecie.

Transport lotniczy z Chin jest znacznie droższy od morskiego. Nasi specjaliści polecają go Klientom w sytuacjach, gdy wartość przesyłki jest duża, a jej waga niewielka lub gdy zamawiana jest na próbę mała ilość towaru. Transport lotniczy konieczny jest także w przypadku towarów szybko psujących się lub szybko tracących na wartości - ze względu na szybki czas dostawy. Trwa 3-7 dni plus ok. 2 dni na dopełnienie formalności celnych i dostawę do magazynu.

Najważniejsze porty lotnicze Chin to: Pekin, Szanghaj, Kanton, Guilin, Xi’an. W Europie port lotniczy znajduje się w każdym większym mieście, ale najczęściej dla naszych Klientów sprowadzamy przesyłki do Warszawy bądź do Frankfurtu lub Wiednia.

Aby dostosować się do Państwa oczekiwań realizujemy następujące rodzaje przesyłek lotniczych:

W celu skalkulowania przybliżonych kosztów transportu lotniczego towaru z Chin polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora.

 

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!