Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Transport i logistyka

Transport morski Transport lotniczy Transport drogowy Transport kolejowy Transport intermodalny Drobnica morska z Chin Reguły Incoterms

Transport i logistyka

Organizujemy transport towaru z dowolnego miejsca na świecie. Określamy czas i koszty przewozu, biorąc pod uwagę wielkość i wagę ładunku. Współpracujemy z czołowymi przewoźnikami morskimi i lotniczymi.


Zapewniamy globalny zasięg, atrakcyjne stawki, profesjonalny serwis w portach załadunku i wyładunku oraz współpracę z agencjami celnymi w Polsce i Europie.

Typ transportu: kontenerowy drobnicowy lotniczy
Załadunek w: Kontener: Odbiór w:
Dodatkowe usługi:
Załadunek w: Waga kg: Odbiór w:
Wielkość m3:  
Dodatkowe usługi:
Załadunek w: Długość cm: Wysokość cm:
Szerokość cm: Waga kg:  
Dodatkowe usługi:
Potrzebujesz bardziej dokładnej wyceny na nietypowy transport? Skontaktuj się!
szacunkowy koszt: ---
przy kursie średnim PLN/USD 3,8118

Transport morski

Obejmuje pełnokontenerowy i drobnicowy przewóz towarów, załadunek we wszystkich portach na świecie oraz odprawy we wszystkich portach europejskich.

 

Transport lotniczy

Obejmuje przesyłki ekspresowe oraz cargo w większości portów lotniczych na świecie i obsługę lotniskową w największych portach Europy.

 

 

Transport drogowy

Obejmuje dowóz towaru z portów morskich i lotniczych na terenie całej Europy. Zapewniamy nowoczesną flotę samochodową, przewóz wszystkich typów kontenerów oraz transport specjalistyczny.

Transport kolejowy

Stanowi alternatywę do transportu morskiego. Pozwala na międzynarodowy tranzyt towarów w dwukrotnie krótszym czasie, niż drogą morską.

Transport intermodalny

Stawiamy na rozwiązania nowoczesne i ekonomiczne. Dzięki połączeniu transportu kolejowego i drogowego można obniżyć całościowy koszt przewozu towaru.

Drobnica morska z Chin

Dzięki naszej współpracy z czołowymi przewoźnikami z Chin dysponujemy atrakcyjną ofertą transportu drobnicowego. Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo atrakcyjne stawki w/m, stawki za opłatę przeładunkową, opłatę dokumentacyjną oraz za dowóz drogowy w obrębie kraju.

Reguły Incoterms

Negocjujemy bezpieczne i korzystne dla importera formuły Incoterms. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami towar dotrze sprawnie i na czas.

 

 

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!