Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Regulamin

Niniejszy regulamin określa ogólne warunki świadczenia usługi Newslettera – biuletynu elektronicznego wydawanego przez spółkę ATAKIO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

 1. Newsletter może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104 ze zm.).
 2. Newsletter jest bezpłatny.
 3. W celu otrzymywania Newslettera użytkownik powinien:
  • dokonać zamówienia poprzez podanie w formularzu elektronicznym dostępnym na stronie www.importujznami.pl swojego adresu poczty elektronicznej (e-mail),
  • aktywować przycisk „Zapisz się”,
  • posiadać aktywny adres poczty elektronicznej (e-mail).
 4. Z chwilą kliknięcia przycisku "Zapisz się"o którym mowa w ust. 4 pkt. 2 powyżej, pomiędzy Stronami zostaje zawarta umowa o świadczenie usług Newslettera.
 5. Użytkownik może w każdym momencie rozwiązać umowę o świadczenie usług Newslettera poprzez wykorzystanie linku zawartego w treści Newslettera (stopka). Spółka ATAKIO Sp. z o.o. potwierdza rozwiązanie umowy poprzez przesłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej użytkownika. Z chwilą rozwiązania umowy o świadczenie usług Newslettera spółka ATAKIO Sp. z o.o. zaprzestaje przesyłania na adres poczty elektronicznej użytkownika Newslettera.
 6. Użytkownik może w każdym momencie dokonać ponownego zamówienia Newslettera.
 7. Spółka ATAKIO Sp. z o.o. oświadcza, że podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej będzie przetwarzany zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że nie będzie udostępniany podmiotom trzecim.

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!