Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Press room

Import z Chin. Od czego zacząć?

22.09.2014

Rozpoczęliśmy cykl poradniczy "Import z Chin" w portalu MamBiznes.pl. Nasi eksperci będą w nim dzielić się praktyczną wiedzą na temat importu. Pierwszy artykuł o tym, jak szukać produktu, napisał Przemysław Brańka, nasz specjalista ds. operacyjnych.

więcej

Czym zajmuje się pośrednik w imporcie?

12.09.2014

Z "Gazetą Wrocławską", największym wrocławskim dziennikiem rozmawia prezes Importuj z Nami, Piotr Burzyński. 

więcej

Import z Azji. Jak to robić, by zarobić?

10.09.2014

Jak zarobić na imporcie z Chin? Jak uniknąć oszustw i co powinniśmy wiedzieć o Chińczykach, żeby się dogadać? Odpowiadamy w portalu MamBiznes.pl

więcej

Dlaczego Hamburg jest popularniejszy od Gdyni?

10.09.2014

W "Gazecie Finansowej" znajdziecie wskazówki dotyczące odprawy celnej z wypowiedzą naszego eksperta, Piotra Burzyńskiego.

więcej

Chiny chcą mocniej wejść na nasz rynek

28.08.2014

W "Rzeczpospolitej" na łamach serwisu rp.pl ukazała się wypowiedź naszego eksperta Piotra Burzyńskiego na temat trendów importowych. 

więcej

Cykl poradniczy w portalu QBusiness.pl zakończony

20.08.2014

Właśnie zakończyliśmy cykl publikacji na temat importu z Chin w portalu QBusiness.pl. Uchylamy rąbka naszego know how.

więcej

Czy import na małą skalę jest opłacalny?

05.08.2014

Czy import na małą skalę się opłaca? Tak, jeśli mamy dobry pomysł na produkt i wiemy, jak i komu go sprzedać. Na początek wystarczy już kilkadziesiąt tysięcy - mówi nasz ekspert, Piotr Burzyński, dla portalu Kapitał Dolnego Śląska.  

więcej

Transport intermodalny - dlaczego warto spróbować?

05.06.2013

W czerwcowym umerze "Infrastruktury transportu" ukazał się przekrojowy artykuł Piotra Burzyńskiego na temat transportu intermodalnego. Zapraszamy na stronę 58, "Transport Intermodalny" nr 3/2014.

 

 

więcej

Relacja z konferencji o współpracy z Chinami

25.04.2014

Jak osiągnąć zyski na najbardziej prężnym rynku świata? Na łamach "Gazety Finansowej" piszemy o konferencji, w której mieliśmy swój merytoryczny udział.

więcej

Jakie są wymagania formalne związane z importem?

07.04.2014

CEO Importuj z Nami - Piotr Burzyński we współpracy z serwisem Bankier.pl, przygotował dla przedsiębiorców importujących towary z Chin kompendium wiedzy, dotyczące wymagań formalno-prawnych związanych z procesem importu.

więcej

Jak zminimalizować ryzyko - w magazynie "Controlling"

Proces importu nie jest łatwy, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają z nim przygodę. Na każdym etapie, od momentu wyszukania producenta, poprzez produkcję i transport, można napotkać rozmaite przeszkody, które utrudnią realizację zamówienia. Tylko bardzo dobrze przygotowany importer będzie w stanie podołać temu samodzielnie. O tym, jak się przed nimi ustrzec piszemy w magazynie "Controlling"

więcej

Magazyn Trend - nasze kompendium wiedzy dla importera

03.03.2014

Dla magazynu "Trend" przygotowaliśmy kompleksowy poradnik dla każdego importera. Piotr Burzyński, właściciel firmy Importuj z Nami mówi o problemach, jakie może napotkać początkujący importer i doradza jak sobie z nimi poradzić. Zachęcamy do lektury.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!