Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Press room

Szlaban na granicy

02.01.2015

W najnowszym wydaniu magazynu Mensis.pl ukazał się ekspercki artykuł Ielyzavety Volotkovskiej, naszej kierowniczki ds. operacyjnych. Z tekstu „Szlaban na granicy” można się dowiedzieć, co powinien zrobić importer, którego towar został wstrzymany przed wprowadzeniem na polski rynek. Polecamy Mensis.pl, numer 32, strona 32.

więcej

Import z Chin: jak przejść odprawę celną i rozliczyć VAT?

08.12.2014

W portalu MamBiznes.pl ukazał się siódmy odcinek naszego poradniczego cyklu "Import z Chin". Polecamy artykuł pt. "Jak przejść odprawę celną i rozliczyć VAT?", którego autorem jest Ielyzaveta Volotkovska nasz kierownik ds. operacyjnych.

więcej

Relacja ze Śniadania Biznesowego

20.11.2014

19 listopada w Toruniu odbyło się Śniadanie Biznesowe, na którym przybliżyliśmy przedsiębiorcom z województwa kujawsko-pomorskiego zagadnienia dotyczące importu. Relację z tego spotkania opublikowały na swoich stronach Toruński Park Technologiczny oraz oddział sieci Enterprise Europe Network.

więcej

Import z Chin. Jak zorganizować transport towaru z Azji?

18.11.2014

Prezentujemy szóstą cześć naszego cyklu poradniczego na łamach portalu MamBiznes.pl. Z naszymi ekspertami krok po kroku przechodzimy przez pełen proces importu. Dziś na temat organizacji transportu doradza Marta Sadler, specjalista ds. operacyjnych.

więcej

Kontrola złożonego zamówienia: jak wpływa na całość procesu importu?

12.11.2014

Porada naszego głównego eksperta Piotra Burzyńskiego została opublikowana na łamach portalu BiznesPolska.pl. Doradzamy jak zlecić kontrolę i jak wpływa ona na przebieg procesu importu.

więcej

Śniadanie Biznesowe w Toruniu

05.11.2014

O Śniadaniu Biznesowym, które organizujemy 19 listopada w Toruniu informuje Toruńska Agnecja Rozwoju Regionalnego.

więcej

Śniadanie Biznesowe dotyczące współpracy z Chinami

05.11.2014

Wspólnie z ośrodkiem sieci Enterprise Europe Network działającym przy Toruńskim Parku Technologicznym oraz Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego, organizujemy 19 listopada Śniadanie Biznesowe. O wydarzeniu informuje Toruńska Izba Przemysłowo-Handlowa.

więcej

Import z Chin. Jak kontrolować towar i fabrykę?

03.11.2012

Przedstawiamy piątą część naszego cyklu poradniczego dla osób, które są zainteresowane importem na własną rękę z Azji. Jak sprawować kontrolę nad bezpieczeństwem transakcji radzi Iuliia Oryshko, nasz specjalista ds. operacyjnych.

więcej

Import z Chin. Jak przejść formalności krok po kroku?

27.10.2014

Zapraszamy do lektury czwartej części naszego cyklu "Import z Chin" publikowanego na łamach portalu MamBiznes.pl. Autorem artykułu o kwestiach formalno-prawnych jest Iuliia Oryshko nasz specjalista ds. operacyjnych Importuj z Nami.

więcej

Importuj z nami – udział w szkoleniach i konferencjach

22.10.2014

Miło nam poinformować, że w najbliższym czasie będziemy dzielić się wiedzą podczas szkolenia w Katowicach oraz konferencji branżowej Invest In China w Warszawie. Szkolenie odbędzie się w terminie 23-24 października, a konferencja już 27 października. Zapraszamy!

więcej

Import z Chin. Jak prowadzić negocjacje?

10.10.2014

Przedstawiamy trzecią część naszego cyklu poradniczego dla osób, które są zainteresowane importem na własną rękę z Azji. Autorem artykułu "Import z Chin. Jak prowadzić negocjacje?" jest Ielyzaveta Volotkovska nasz kierownik ds. operacyjnych.

więcej

Import z Chin. Jak zwryfikować dostawcę?

07.10.2014

Kontynuujemy cykl artykułów eksperckich w MamBiznes.pl. W drugim artykule cyklu Marta Sadler, nasz specjalista ds. operacyjnych wyjaśnia jak zweryfikować ostawcę przed przystąpieniem do transakcji.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!