Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Press room

Biznes z Azją się opłaca

15.12.2016

Azja to atrakcyjny kierunek dla polskich przedsiębiorców, zarówno importerów i eksporterów. W artykule nasi eksperci wyjaśniają, dlaczego warto wejść na tamtejsze rynki i o czym należy pamiętać, aby zagraniczne transakcje przebiegły pomyślnie.

więcej

Jak robić interesy w Chinach – artykuł w „Gazecie Wrocławskiej”.

11.12.2015

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Filipa Bernata „Prawie każdy kraj, który handluje z Chinami ma ujemny bilans. Jak tam robić interesy?”. O swoich biznesowych doświadczeniach opowiada na jego łamach Piotr Burzyński, dyrektor zarządzający Importuj z Nami.

więcej

Pierwsze kroki w imporcie

31.08.2015

Chiny są potęgą eksportową także na rynku  gadżetów reklamowych. Dlatego czytelnikom najnowszej Gazety Izby Artykułów Promocyjnych radziliśmy, jak bezpiecznie importować z Azji. Na prośbę redakcji przygotowaliśmy także listę najczęstszych błędów importerów. Publikacja została wydana w nakładzie 2000 egzemplarzy i dotrze do firm z branży artykułów promocyjnych.

więcej

Drogi dolar to drogie chińskie produkty

11.05.2015

Co dla przeciętnego konsumenta oznacza wysoki kurs dolara? Podwyżkę cen wszystkiego, co importowane z Chin, a więc elektroniki, zabawek, AGD i wielu innych produktów. Polecamy komentarz Piotra Burzyńskiego w najnowszym wydaniu "Gazety Finansowej".

więcej

Nie daj się nabrać na chińskie przekręty

28.04.2015

W „Pulsie Biznesu” z 27 kwietnia ukazał się artykuł "Nie daj się nabrać na chińskie przekręty" z wypowiedziami naszego eksperta Piotra Burzyńskiego. Wyjaśniamy w nim, na co należy uważać planując transakcje z chińskim kontrahentem.

więcej

VAT przy imporcie z Chin

30.03.2015

Jakie możliwości opłacenia podatku VAT ma przedsiębiorca importujący towary z Azji? Informacji na ten temat udziela prezes Importuj z Nami, Piotr Burzyński w artykule eksperckim przygotowanym na zamówienie portalu VAT.pl. Polecamy pouczającą lekturę.

więcej

Dropshipping to tańszy towar oraz wiele zagrożeń

18.03.2015

Dziennik Gazeta Prawna opublikował na łamach dodatku specjalnego przekrojowy artykuł na temat dropshippingu. Piotr Burzyński, Prezes Importuj z Nami, jest jednym z ekspertów zawierających głos w tym materiale. Polecamy artykuł „Dropshipping to tańszy towar oraz wiele zagrożeń”, Firma i Prawo – dodatek specjalny dla prenumeratorów, wydanie z 17 marca br.

więcej

Klient chce, żeby było tanio

23.02.2015

Na łamach Gazety Wrocławskiej ukazał się wywiad z Piotrem Burzyńskim, który opowiada o jakości chińskich towarów i zlecaniu produkcji w Azji. Polecamy tekst "Klient chce, by było tanio" na str. 20, Gazeta Wrocławska wydanie z 23 lutego 2015.

więcej

Import z Azji – przygotowanie do odprawy celnej

05.02.2015

W najnowszym magazynie Mensis.pl w artykule pt. „Import z Azji – przygotowanie do odprawy celnej”, nasz dyrektor zarządzający Piotr Burzyński doradza, na jakie kwestie formalno-prawne powinien zwrócić uwagę importer, przygotowujący odprawę celną.

więcej

Importerzy potykają się na podróbkach

03.02.2015

Nasz główny ekspert Piotr Burzyński doradza w Pulsie Biznesu co powinien zrobić importer, uchronic się przed sprowadzeniem z Chin podrobionego towaru. Polecamy artykuł „Importerzy potykają się na podróbkach” w nr 21/2015 Pulsu Biznesu na stronie 10 i 11.

więcej

Jak importować żywność z Chin?

14.01.2015

Nasz główny ekspert Piotr Burzyński na łamach Portalu Spożywczego doradza przedsiębiorcom, jak bezpiecznie sprowadzać artykuły spożywcze z Państwa Środka. Polecamy artykuł "Jak importować żywność z Chin?" w PortalSpozywczy.pl.

więcej

Chcesz importować z Chin? Oto najczęstsze błędy przedsiębiorców

12.01.2015

Na łamach portalu MamBiznes.pl ukazał się ósmy i zarazem finalny odcinek naszego cyklu poradniczego "Import z Chin". W ramach podsumowania nasz ekspert Przemysław Brańka przestrzega importerów przed najczęstszymi błędami.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!