Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Pomagamy znaleźć inwestora w Chinach

Świadczymy usługi pośrednictwa w transakcjach M&A, czyli fuzjach i przejęciach. Są to usługi dedykowane dla firm zainteresowanych wejściem na rynki azjatyckie poprzez pozyskanie wiarygodnego partnera biznesowego z tamtego regionu świata.

Otwarcie się firmy na wpływ zewnętrznego kapitału umożliwia przejęcie sieci kontaktów oraz wiedzy na temat prowadzenia działalności w innych realiach rynkowych. W konsekwencji profesjonalnie przeprowadzone fuzje lub przejęcia, zwiększają możliwości biznesowe i skalę działania obu partnerów – zarówno firmy inwestującej, jak i zwiększającej kapitał.

Jak działamy

Poszukując inwestorów w Chinach koncentrujemy się na działaniach mających maksymalnie przybliżyć Państwa firmę do celu, jakim jest podpisanie umowy na najlepszych warunkach. Znamy rynek azjatycki i posiadamy na nim rozbudowaną sieć kontaktów. Dzięki temu skutecznie poszukujemy inwestorów w oparciu o weryfikację ich możliwości biznesowych, wiarygodności oraz budowie obustronnego zaufania. Jako dostawcy usług na rynku chińskim nastawiamy się na bezpośredni kontakt z potencjalnymi inwestorami i ograniczamy aspekty badań rynku do niezbędnego minimum.

Nasze działania opierają się na czterech głównych krokach:

  1. Według omówionych z Państwem kryteriów typujemy potencjalnych inwestorów, z uprzednim sprawdzeniem ich wiarygodności i opinii w branży,

  2. Sporządzamy due diligence na temat wybranych przez Państwa inwestorów, co pozwala precyzyjnie ocenić szanse i zagrożenia związane z potencjalną współpracą,

  3. Kontaktujemy się z wybranymi inwestorami, aby zainteresować ich Państwa ofertą,

  4. Prowadzimy negocjacje z wybranymi inwestorami, przygotowujemy strategię dopasowaną do rynku oraz inwestorów.


Usługi M&A dostępne są zarówno dla polskich przedsiębiorców szukających azjatyckich inwestorów, jak i firm azjatyckich poszukującym partnerów w Polsce.

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!