Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Kontrola jakości towarów

Audyt dostawcy Audyt finansowy Kontrola przed produkcją Kontrola w trakcie produkcji Kontrola przed wysyłką Kontrola załadunku Opinia na temat wymagań prawnych dot. wprowadzenia towaru na teren UE

Kontrola jakości towarów

Weryfikujemy jakość produktów i dostawców w aż 15 krajach Azji. Jesteśmy w stanie skontrolować każdy etap realizacji Państwa zamówienia u azjatyckiego producenta. Eliminujemy ryzyko błędów jakościowych i ilościowych, pilnujemy terminowego dostarczenia towaru. Każdą kontrolę dokumentujemy szczegółowym raportem.

Kraj kontroli:
Usługa:
Potrzebujesz bardziej dokładnej wyceny na nietypowy transport? Skontaktuj się!
szacunkowy koszt: ---
przy kursie średnim PLN/USD 3,8118

Audyt dostawcy

Weryfikuje dostawcę pod kątem rzetelności oraz w zakresie możliwości produkcyjnych. Pozwala ocenić jasno, czy wybrany dostawca jest godny zaufania, wyprodukuje towar odpowiedniej jakości i dotrzyma terminu.

Audyt finansowy

To źródło informacji o wiarygodności partnera handlowego, pozwalające ocenić czy istnieje ryzyko finansowe transakcji i jaki jest jego poziom.

Kontrola przed produkcją

Celem jest sprawdzenie fabryki i linii produkcyjnej oraz wykrycie wadliwych materiałów i komponentów. Umożliwia usunięcie potencjalnego problemu przed rozpoczęciem produkcji.

Kontrola w trakcie produkcji

Weryfikuje jakość towaru podczas procesu produkcyjnego. Odbywa się w momencie, gdy zamówienie jest gotowe w 20-30%, co umożliwia sprawdzenie zgodności ze specyfikacją oraz wzorcami.

Kontrola przed wysyłką

Sprawdza produkty pod kątem jakościowym i ilościowym. Przeprowadzana jest, gdy produkcja zostanie ukończona w 100%, a towar jest zapakowany i gotowy do wysyłki.

Kontrola załadunku

Kontrola stanu kontenera i sprawdzenie, czy właściwy towar ładowany jest z należytą starannością pozwala ostatecznie zweryfikować zabezpieczenia towaru przed wysyłką.

Opinia na temat wymagań prawnych dot. wprowadzenia towaru na teren UE

Lista wymagań, norm i certyfikatów jakie musi posiadać wprowadzany na rynek UE towar jest długa, pomagamy przejść gąszcz przepisów i zawiłości prawa.

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!