Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

dlaczego z nami

Kim jesteśmy Jak działamy CSR

Importerzy z Chin w Polsce - Polski importer

Importem i eksportem zajmujemy się od lat, przeprowadziliśmy setki transakcji i poznaliśmy tysiące produktów sprowadzanych przez naszych Klientów. Codziennie koordynujemy transakcje na całym świecie. Dysponujemy doświadczeniem i wiedzą, które gwarantują Państwu bezpieczną obsługę importu i eksportu na najwyższym poziomie.

 

Bezpieczeństwo

Zapewniamy bezpieczeństwo sprawdzając wiarygodność dostawców, kontrolując proces produkcji i koordynując transport oraz obsługę celną. Współpracujemy z uznanymi armatorami, przewoźnikami, agencjami celnymi i instytucjami kontrolnymi. Dzięki nam możecie Państwo spać spokojnie, zadbamy o prawidłowy i terminowy przebieg zlecenia.


Opłacalność

Gwarantując profesjonalną obsługę importu towarów z Azji, umożliwiamy przedsiębiorcom obniżenie kosztów produkcji. Ponadto zapewnimy finansowanie transakcji wystawiając Państwu polską fakturę po sprowadzeniu towaru do kraju. Dzięki doświadczeniu i naszym Partnerom, możemy zapewnić Państwu atrakcyjne warunki finansowe i uniknąć zbędnych kosztów.


Oszczędność czasu

Import i eksport to złożone procesy, których sprawne przeprowadzenie wymaga doświadczenia i wiedzy. Dlatego Klienci cenią nasze usługi i chętnie z nich korzystają. Znamy specyfikę handlu międzynarodowego i jesteśmy w stanie przewidzieć związane z nim ryzyka oraz podjąć działania prewencyjne. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić maksymalną oszczędność czasu i terminową realizację zlecenia.


Elastyczność współpracy

Rozumiemy potrzeby zarówno początkujących jak i doświadczonych importerów oraz eksporterów. Nasza oferta jest elastyczna - może być kompleksowa i powiązana z pełnym finansowaniem transakcji lub dostosowana do realizacji tylko zleconych przez Państwa etapów. Nie ograniczamy się do branż, sprowadzimy lub eksportujemy dla Państwa dowolny towar.

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!