Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Import z Chin

Co robimy Skąd importujemy Importowane produkty z Chin Etapy importu Finansowanie

Import z Chin

Importuj z Nami zapewnia import towarów z całego świata, szczególnie z Chin. 

 

W ostatnich latach Chiny stały się jednym z największych dostawców różnego rodzaju towarów na rynki całego świata. W związku z tym rozpoczęliśmy działalność mającą na celu import towarów z Chin do Polski.

 

Sprowadzanie towaru z Chin stało się koniecznością dla przedsiębiorców, którzy chcą pozostać konkurencyjni na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy kompleksową usługę importu towaru z Chin.

 

Zajmujemy się aktywnym poszukiwaniem produktów i dostawców, kontrolą zamówień, organizacją odpraw celnych i transportem do Klienta.

 

Import z Chin to nasza specjalność, jednak nasze działania obejmują wiele innych krajów Azji takich jak: Japonia, Korea Płd. czy Wietnam. Jako profesjonalny importer z Azji wybieramy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo, oszczędność czasu i niskie koszty.  Realizujemy wybrane etapy lub całość procesu importu. Przy realizacji zleceń stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższy poziom obsługi.


Nasi eksperci czuwają nad każdą transakcją!

Co robimy

Pośredniczymy w imporcie z Chin i innych krajów azjatyckich. Zajmujemy się wyszukiwaniem produktów i dostawców, kontrolą zamówienia, organizacją odprawy celnej i transportem do Klienta.

Skąd importujemy

Importujemy z 15 krajów Azji: Chin, Korei Płd., Japonii, Tajwanu, Filipin, Indonezji, Singapuru, Malezji, Kambodży, Wietnamu, Tajlandii, Bangladeszu, Indii, Pakistanu, Sri Lanki.

 

Importowane produkty z Chin

Działamy na potrzeby wielu branż, sprowadzamy towary na zamówienie, koordynujemy produkcję w Azji. Przedstawiamy branże, z którymi współpracujemy i najczęściej importowane w nich produkty.

Etapy importu

Proces importu składa się z kilku kluczowych etapów: przygotowania, produkcji, transportu i odprawy celnej. Możemy zrealizować cały proces bądź wskazane przez Państwa działania.

 

Finansowanie

W zależności od Państwa potrzeb możemy przejąć rolę bezpośredniego importera i w całości odpowiadamy za organizację, przebieg a przede wszystkim finansowanie procesu importu.

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!