Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Import z Chin

Co robimy Skąd importujemy Importowane produkty z Chin Etapy importu Finansowanie

Finansowanie

Świadczymy usługi w oparciu o dwa modele współpracy. Dzięki temu zrealizowaliśmy kilka tysięcy transakcji dla kilkuset Klientów.

Import agencyjny

To model współpracy polegający na przejęciu kompleksowej lub częściowej obsługi importu. W tym modelu, to Państwo jesteście bezpośrednim importerem, a Importuj z Nami zajmuje się realizacją wyznaczonych działań.

W zależności od Państwa potrzeb możemy wytypować kontrahentów, przeprowadzić kontrolę, zorganizować transport oraz zadbać o stronę formalno-prawną. Zdejmiemy z Państwa ciężar wyboru i weryfikacji producentów oraz negocjacji i zawierania umów. 

Kwestie rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami pozostaną w Państwa rękach.

Import z finansowaniem

Współpraca oparta na tym modelu zakłada pełną obsługę Państwa transakcji. Przejmujemy rolę bezpośredniego importera i w całości odpowiadamy za organizację, przebieg a przede wszystkim finansowanie procesu importu.

Opierając się na naszym doświadczeniu i kontaktach, jesteśmy w stanie zrealizować transakcję szybko i bezpiecznie. Dzięki temu Państwo śpicie spokojnie, a my zajmujemy się wszystkim, aż do dostarczenia towaru pod wskazany przez Państwa adres.

Rozliczenie następuje na podstawie jednej faktury VAT, wystawionej w Polsce i z możliwością odroczenia spłaty nawet do 60 dni.

Zapewniamy

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!