Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Import z Chin

Co robimy Skąd importujemy Importowane produkty z Chin Etapy importu Finansowanie

Co robimy

Realizujemy całość procesu importu lub tylko wybrane etapy - w zależności od Państwa oczekiwań.

Kompleksowa obsługa

Weryfikujemy wiarygodność chińskiego producenta, kontrolujemy produkcję zamówionego towaru, organizujemy transport i odprawę celną, dostarczamy towar do umówionego miejsca odbioru. Wybieramy rozwiązania, które zapewniają maksymalną oszczędność czasu, ograniczenie ryzyka i niskie koszty. 

Organizacja wyjazdu do Azji

Jeśli chcecie Państwo zaangażować się w import osobiście - zobaczyć fabrykę, w której produkowany będzie towar i spotkać się z producentem, zorganizujemy wyjazd i zaaranżujemy spotkania.


Nasza oferta obejmuje również uczestnictwo w targach branżowych. Jest to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. Propozycję targów, na które warto się wybrać oraz więcej o usłudze wyjazdu znajdziecie Państwo tutaj.

Audyty i kontrole

Weryfikujemy jakość towarów i dostawców w aż 15 krajach Azji. Dzięki kontrolom otrzymacie Państwo dokładnie taki produkt, jaki zamówiliście.

Transport towaru 

Dobieramy optymalny rodzaj transportu - morski, lotniczy lub drogowy. Organizujemy transport towaru z dowolnego miejsca na świecie.

Organizacja odprawy celnej 

Współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami celnymi. Dzięki temu Państwa towar szybko i profesjonalnie przejdzie przez odprawę celną.

Zabezpieczenie formalności 

Towar wprowadzany na rynek UE musi spełniać ścisłe kryteria dopuszczalności do obrotu. Pomagamy skompletować wszystkie niezbędne dokumenty.
 

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!