Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Aktualności

Importuj z Nami na konferencji pn. „Rynek chiński – szanse i zagrożenia”

11.12.2017

Przedstawiciele Importuj z Nami uczestniczyli w Konferencji pn. „Rynek chiński – szanse i zagrożenia”, które odbyło się 8 grudnia br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2 Arena.

więcej

Importuj z Nami na CHINA-CEEC Economic, Trade and Financial Forum

04.12.2017

Prezes Importuj z Nami – Piotr Burzyński, uczestniczył w CHINA-CEEC Economic, Trade and Financial Forum, które odbyło się 27 listopada br. w Budapeszcie. Wydarzeniu towarzyszył również China-CEEC SMEs Matchmaking Event, czyli sesja spotkań B2B zorganizowana przez Bank of China. Forum

więcej

Importuj z Nami na Polsko-Ukraińskiej Konferencji Rolno-Spożywczej

21.11.2017

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem II edycji Polsko-Ukraińskiej Konferencji Rolno-Spożywczej, organizowanej przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą. Wydarzenie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2017 r. w ramach Centralnych Targów Rolniczych w Centrum Targowo-Konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k. Warszawy.

więcej

Importuj z Nami na Forum Gospodarczym Polska-Chiny

26.09.2017

Przedstawiciele Importuj z Nami uczestniczyli w Forum Gospodarczym Polska-Chiny, które odbyło się 22 września br. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

więcej

Importuj z Nami na Targach China Expo 2017

18.09.2017

W dniach 14-16 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbyła się siódma edycja Targów China Expo – China Brand Show Poland. To cykliczna impreza wystawiennicza, która w całości poświęcona jest tematyce współpracy między Polską a Chinami. W tym roku również wzieliśmy udział w wydarzeniu, by na bieżąco śledzić trendy w branży.

więcej

Importuj z Nami członkiem Izby Gospodarczej Europy Środkowej

26.07.2017

Od lipca 2017 roku prezes Importuj z Nami, Piotr Burzyński, został członkiem zarządu Izby Gospodarczej Europy Środkowej. IGEŚ to organizacja powszechna, zrzeszającą przedstawicieli wszystkich branż obecnych na rynku, która została powołana z inicjatywy przedsiębiorców w 2014 r.

więcej

Fotorelacja z targów China Homelife Poland 2017

07.06.2017

Oprócz ponad 1000 chińskich wystawców, którzy pokazali się na targach w Nadarzynie pod Warszawą, w wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Importuj z Nami. Prezentwali tam swoją działalność, rozmawiając z goścmi przy stoisku i biorąc udział w prelekcjach tematycznych „Aspekty kulturowe w procesie negocjacji i budowie kontraktu”.

więcej

Importuj z nami na Tajwańskiej Misji Handlowej

13 czerwca Importuj z Nami weźmie udział w spotkaniach handlowych z firmami tajwańskimi organizowanych przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA)

więcej

Piotr Burzyński z Importuj z Nami - prelegentem konferencji „Odkrywanie nowych rynków - Czyli o imporcie z Chin”

30.05.2017

Piotr Burzyński, Dyrektor Zarządzający firmy Importuj z Nami, weźmie udział w konferencji  „Odkrywanie nowych rynków - Czyli o imporcie z Chin” przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

więcej

Już tylko 10 dni dzieli nas od targów China Homelife Show 2017

26.05.2017

6 czerwca w Nadarzynie rozpoczną się największe targi produktów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej - China Homelife Poland 2017. Podczas szóstej edycji, pod Warszawą nie zabraknie także Importuj z Nami.

więcej

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

13.04.2017

Spokojnych, radosnych, pełnych słońca i uśmiechu Świąt Wielkanocnych życzy Importuj z Nami!

więcej

Wzięliśmy udział w Polsko-Południowoafrykańskim Forum Biznesu

04.04.2017

Zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą wydarzenie było okazją do wymiany kontaktów i nawiązania współpracy między przedsiębiorcami z Polski i firmami działającymi na terenie prowincji KwaZulu-Natal w RPA.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!