Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Aktualności

Wyraź swoją opinię na temat naszej firmy!

22.02.2019

Importuj z Nami istnieje na rynku od 2011 roku. W dalszym ciągu pracujemy nad jakością oferowanych przez nas usług. Zadowolenie klientów stoi u nas na pierwszym miejscu, dlatego uprzejmie prosimy naszych Klientów o wyrażenie opinii na temat naszej firmy. Dzięki niej, będziemy mieli możliwość udoskonalania naszej oferty. Przygotowana przez nas anonimowa ankieta ma na celu zbadanie satysfakcji klienta z obsługi, realizacji oraz atrakcyjności oferty. Z góry dziękujemy! Link do ankiety: ANKIETA

więcej

KIDS TIME 2019

22.02.2019

W dniu 21 luty w Kielcach przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KID’S TIME 2019. Wśród wystawców obecni byli dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli dziecięcych, urządzeń elektronicznych, gier, tekstyliów, kosmetyków dziecięcych i artykułów sportowych.

więcej

Gardenia 2019

20.02.2019

W dniach 21-23 luty w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architketury Krajobrazu GARDENIA 2019, w których przedstawiciele firmy Importuj z Nami będą mieli przyjemność uczestniczyć. W poprzedniej edycji targów udział wzięło blisko 600 wystawców z branży ogrodniczej i ponad 25 000 odwiedzających!

więcej

Seminarium Polskie Mosty Technologiczne

20.02.2019

W dniu dzisiejszym w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu PAIH w Warszawie odbyło się seminarium informacyjne pt. ,,Polskie Mosty Technologiczne”, w którym przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli przyjemność uczestniczyć. Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

więcej

Podobieństwa i różnice we współpracy gospodarczej na przykładzie Austrii i Szwajcarii

W dniu 22. luty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbędzie się seminarium pt. „Podobieństwa i różnice we współpracy gospodarczej na przykładzie Austrii i Szwajcarii”, w którym przedstawiciele firmy Importuj z Nami będą mieli przyjemność uczestniczyć. Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksportetów w Departamencie Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

więcej

Polskie Mosty Technologiczne

18.02.2019

W dniu 20. luty w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu PAIH w Warszawie odbędzie się Seminarium informacyjne ,,Polskie Mosty Technologiczne”, w którym przedstawiciele firmy Importuj z Nami będą mieli przyjemność uczestniczyć. Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach wsparcia promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

więcej

Szczyt bliskowschodni w Warszawie

14.02.2019

Warszawska konferencja na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie dała okazję do przyjrzenia się z bliska relacjom gospodarczym z państwami tego regionu. Tematykę szans i możliwości współpracy z krajami bliskowschodnimi omówił prezes Stowarzyszenia Rozwoju Relacji i Współpracy Gospodarczej z Krajami Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki – Antoni Mielniczuk, w swoim wywiadzie z Polskim Radiem 24.

więcej

KIDS TIME 2019

13.02.2019

W dniach 20-22 luty w Kielcach odbędzie się X edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KID’S TIME. Wśród wystawców pojawią się dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli dziecięcych, urządzeń elektronicznych, gier, tekstyliów, kosmetyków dziecięcych i artykułów sportowych.

więcej

BUDMA 2019

12.02.2019

W dniach 12-15 luty w Poznaniu odbywają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019. Z przyjemnością informujemy, iż nasi przedstawiciele są obecni na tym wydarzeniu! BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc corocznych spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

więcej

Fruit Logistica 2019

06.02.2019

W dniach 6-8 luty w centrum wystawienniczym Messe Berlin odbywają się targi Fruit Logistica 2019, w których przedstawiciele firmy Importuj z Nami mają przyjemność uczestniczyć! Są to jedne z największych targów owoców i warzyw w Europie!

więcej

BIOFACH&VIVANESS 2019

05.02.2019

W dniach 13.-16. luty w Norymberdze odbędą się targi BIOFACH&VIVANESS 2019. Są to światowe targi żywności ekologicznej oraz naturalnej pielęgnacji ciała. Wydarzenie stanowi okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, a także promocji swoich produktów i innowacji. W poprzedniej edycji targów udział wzięło ponad 50 000 osób i prawie 3 000 wystawców.

więcej

Spielwarenmesse 2019

05.02.2019

W dniach 30. stycznia – 3. luty w Norymberdze w Niemczech odbyły się targi Spielwarenmesse 2019, w których przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli przyjemność uczestniczyć! Było to wielkie wydarzenie przemysłu zabawkowego, skupiające znane marki, przedstawicieli handlowych i przedsiębiorców z całego świata.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!