Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Aktualności

Spotkanie biznesowe Polska-Mjanma

08.03.2019

7. marca odbyło się spotkanie biznesowe Polska-Mjanma organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Ambasadę Republiki Mjanmy w Berlinie. Celem wydarzenia była promocja Mjanmy jako obiecującego i perspektywistycznego rynku dla polskich przedsiębiorstw pod względem możliwości w zakresie współpracy handlowej, technologicznej, usługowej czy inwestycyjnej. 


więcej

World Food Poland 2019

08.03.2019

W dniach 7-9 marca trwa 6. edycja targów World Food Poland 2019. Pragniemy poinformować, iż prezes naszej firmy miał już przyjemność osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu. World Food Poland to najważniejsze targi w Polsce poświęcone sektorowi spożywczemu. Stanowią niepowtarzalną okazję do zaczerpnięcia wiedzy wprost od specjalistów z branży oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

więcej

Spotkania B2B z kontrahentami z Azji

07.03.2019

W dniu 6. marca w Krakowie w hotelu Novotel odbyło się spotkanie B2B z zagranicznymi kontrahentami z Singapuru, Tajlandii i Indonezji, w którym przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli przyjemność uczestniczyć. Było ono okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, gdyż celem misji azjatyckich przedsiębiorców było znalezienie partnerów do importu towarów żywnościowych z Polski.

Spotkanie było jednym z najbardziej owocnych z przedsiębiorcami z Azji. Jego organizatorem był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

więcej

Xiamen Stone Fair 2019

06.03.2019

W dniach 6-9 marca w Chinach odbywają się targi Xiamen Stone Fair 2019. Jest to międzynarodowa wystawa usług i produktów do obróbki kamienia, a także innowacyjnych rozwiązań. Wśród prezentowanych materiałów pojawią się m.in. granit, marmur, wapień, piaskowiec, skała wulkaniczna, sztuczny kamień, blaty, meble kamienne, nagrobki, rzeźby kamienne, bruk, diamentowe narzędzia do obróbki kamienia i wiele innych.

więcej

Otrzymaliśmy Laur Eksperta!

04.03.2019

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa o tym, iż po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę Laur Eksperta! Jest to prestiżowy znak jakości, przyznawany polskim przedsiębiorcom przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości. Gala podsumowująca konkurs odbyła się 25. lutego w Kancelarii Prezydenta RP.

więcej

Natural Products Expo West 2019

28.02.2019

W dniach 5-9 marca w Anaheim w USA odbędą się targi Natural Products Expo West 2019. Jest to największe na świecie wydarzenie zrzeszające usługi, producentów produktów naturalnych, organicznych i ekologicznych oraz ekspertów z branż bio, eko, organic. Wśród artykułów zaprezentowanych na targach pojawią się m.in. naturalne artykuły chemiczne, nawozy, kosmetyki i żywność.

więcej

Cosmoprof Worldwide Bologna 2019

27.02.2019

W dniach 14-17 marca odbędzie się kolejna edycja prestiżowych targów Cosmoprof Worldwide Bologna 2019 we Włoszech. W poprzedniej edycji udział brało ponad 260 000 odwiedzających i prawie 3 000 wystawców. Jest to wydarzenie łączące wszystkie sektory branży kosmetycznej, m.in. perfumy, kosmetyki, produkty naturalne, opakowania i maszyny do produkcji kosmetyków, a także surowce.

więcej

Asia-Pacific Sourcing 2019

27.02.2019

Dziś ostatni dzień trwania targów Asia-Pacific Sourcing 2019 w Kolonii. Ich tematyka obejmuje wystawę azjatyckich produktów rekreacyjnych oraz wyposażenia domu i ogrodu. Przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli już okazję uczestniczyć w tym prestiżowym evencie!

więcej

Europejskie Forum Rolnicze 2019

27.02.2019

W dniach 1-2 marca w Jasionce odbędzie się II edycja Europejskiego Forum Rolniczego. Organizatorem spotkania jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Agro Promotion – spółka zajmująca się promocją branży rolno-spożywczej i organizacją eventów. Wśród tegorocznych prelegentów pojawią się m.in. prezes rady ministrów RP - Mateusz Morawiecki oraz komisarz ds. Rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich UE – Phil Hogan.

więcej

Gardenia 2019

22.02.2019

W czwartek przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli przyjemność uczestniczyć w międzynarodowym wydarzeniu targowym - Targach Ogrodnictwa i Architketury Krajobrazu GARDENIA 2019. Dziś ostatnia szansa, aby wziąć w nim udział! W poprzedniej edycji targów udział wzięło blisko 600 wystawców z branży ogrodniczej i ponad 25 000 odwiedzających.

więcej

Wyraź swoją opinię na temat naszej firmy!

22.02.2019

Importuj z Nami istnieje na rynku od 2011 roku. W dalszym ciągu pracujemy nad jakością oferowanych przez nas usług. Zadowolenie klientów stoi u nas na pierwszym miejscu, dlatego uprzejmie prosimy naszych Klientów o wyrażenie opinii na temat naszej firmy. Dzięki niej, będziemy mieli możliwość udoskonalania naszej oferty. Przygotowana przez nas anonimowa ankieta ma na celu zbadanie satysfakcji klienta z obsługi, realizacji oraz atrakcyjności oferty. Z góry dziękujemy! Link do ankiety: ANKIETA

więcej

KIDS TIME 2019

22.02.2019

W dniu 21 luty w Kielcach przedstawiciele firmy Importuj z Nami mieli przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KID’S TIME 2019. Wśród wystawców obecni byli dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli dziecięcych, urządzeń elektronicznych, gier, tekstyliów, kosmetyków dziecięcych i artykułów sportowych.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!