Szybki kontakt: +48 607 362 323 kontakt@importujznami.pl

Aktualności

Poszukiwany Spedytor Międzynarodowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

więcej

Zbliża się chiński Nowy Rok

03.02.2016

W Chinach trwają obchody Nowego Roku, których apogeum przypadnie 8 lutego. W związku z tym możliwe są opóźnienia dostaw towarów eksportowanych z Państwa Środka.

więcej

Poszukiwany Specjalista ds. Zakupów

18.01.2016

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do działu International Purchasing Department na stanowisko Purchasing Officer/Specjalista ds. Zakupów.

więcej

MSC wycofuje się z dodatku Peak Season Surcharge

12.01.2016

Wczoraj informowaliśmy o wprowadzeniu przez Mediterranean Shipping Company dodatku Peak Season Surcharge. Dziś otrzymaliśmy informację, że armator nie zdecyduje się jednak na ten krok.

więcej

MSC wprowadza dodatek PSS

11.01.2016

Opłata Peak Season Surcharge obowiązywać będzie od 18 stycznia br. Ustalona przez Mediterranean Shipping Company kwota dodatku wyniesie 500 dolarów za kontener.

więcej

Wesołych Świąt życzy Importuj z Nami!

21.12.2015

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć gorące życzenia spokojnej, pełnej relaksu w rodzinnym gronie Gwiazdki oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

więcej

Importuj z Nami na konferencji w Ministerstwie Gospodarki

08.12.2015

W dniu 8 grudnia w gmachu Ministerstwa Gospodarki w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona budowie strefy wolnego handlu w ramach ASEAN. Przedstawiciele Importuj z Nami uczestniczyli w tym wydarzeniu.

więcej

Importuj z Nami na Asia Trade

26.11.2015

W dniach 19-21 listopada br. w Ostródzie odbywały się targi i kongres Asia Trade Know-How. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli Importuj z Nami.

więcej

XII edycja warsztatów Mój Start-up - Import z Chin już wkrótce w Gdyni!

05.11.2015

W dniach 20-21 listopada w Gdyni  odbędzie się dwunasta edycja warsztatów Mój Start-up - Import z Chin. Firma Importuj z Nami została jednym z patronów wydarzenia.

więcej

Dołączamy do Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji

29.10.2015

W ramach współpracy będziemy rozwijać naszą sieć kontaktów z firmami krajowymi i zagranicznymi. Będziemy też udzielać porad związanych z importem z Azji i organizować szkolenia dla członków Izby.

więcej

Darmowe bilety na Asia Trade Know-How

26.10.2015

Asia Trade Know-How to największy w Polsce kongres biznesowy dotyczący handlu Polska-Azja. Odbędzie się 19-21 listopada tego roku w Expo Arena Mazury w Ostródzie. Na razie wystarczy się zarejestrować, by odebrać bezpłatną wejściówkę.

więcej

Dolar tanieje

15.10.2015

W ramach współpracy z Ebury, międzynarodowym koncernem, zajmującym się rozliczaniem transakcji w walutach obcych, publikujemy raporty walutowe walutowe przygotowane przez ekspertów firmy.

więcej

Masz pytania albo potrzebujesz informacji? Zostaw swoje dane - oddzwonimy!